joipet veteriner kliniği evcil hayvan tedavi merkezi

Kliniğimiz Hakkında

PATİLİ DOSTUNUZUN EN İYİ ARKADAŞI

Juen Veteriner Kliniği olarak, 1989 yılının Ocak ayında kapılarımızı açtığımızda amacımız, işimizi en iyi şekilde yapmaktı. Bu nedenle her zaman çabamız, patili dostlarımızı sağlıklı tutabilmek adına yapabileceklerimizi araştırmak ve geliştirmek yönünde oldu. Şimdi ise 35 yıllık bilgi ve deneyimlerimizle dostlarımıza çağdaş hizmet sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Joiepet Veteriner Kliniği olarak yeni ismimiz ile yıllardır en iyi yaptığımız işi teknoloji ve yenilikler birleştiriyoruz. Tam donanımlı klinik ekipmanlarımız ve deneyimli, güler yüzlü personelimizle, sevimli dostlarımızın sağlığı ve mutluluğunu her zaman ön planda tutuyoruz. Siz ve sevimli dostlarımız için en iyisini sunmak için her zaman buradayız.

Ekibimiz

https://joiepet.com/wp-content/uploads/2024/05/DSC05073-300x300.png

Sadi Özkan

Veteriner Hekim

Daha fazla bilgi
veteriner hekim faruk yasin erdem

Faruk Yasin Erdem

Veteriner Hekim

Daha fazla bilgi
berfin polat

Berfin Polat

Tekniker

Daha fazla bilgi
dilara içkili

Dilara İçkilli

Müşteri İlişkileri Sorumlusu

Daha fazla bilgi

Pet Sahiplerimiz Ne Diyor?

ÇÜNKÜ PATİLİ DOSTLARIMIZ SİZE NEYİN YANLIŞ OLDUĞUNU SÖYLEYEMEZLER
Nazmi Akgün

Evden uzakta olduğum zamanlarda bile son derece ilgililerdi. Bu konuda son derece bilgili ve eğitimli olduklarını gördüm. Kedim, kendisi için uygulanmış doğru tedavi sayesinde şimdi çok daha mutlu. Faruk Bey ve Sadi Bey'e ilgileri için teşekkür ederim.

Nazmi Akgün
Steve Malone

Yaklaşık 15 senedir ailece gittiğiz en rahat ettiğimiz veteriner kliniği. Sadi abinin çocuklarımızla (moya&manti) iletişimi muhteşem.

Steve Malone
 
× Merhaba. Ben Dilara. Nasıl yardımcı olabilirim?