Hizmetlerimiz

ŞEFKATLİ VE KALİTELİ BAKIM

Muayene, Teşhis ve Tedavi

DDeneyimli Veteriner Hekimlerimiz evcil dostlarımızın muayenesini yapıp, gerekli tetkik ve uygulamaları yaptıktan sonra hastalıklarının doğru teşhisini koyup en uygun tedavi planını oluştururlar.

Cerrahi İşlemler ve Acil Müdahale

Kliniğimizde her türlü yumuşak doku operasyonlarıyla birlikte kısırlaştırma, koterizasyon, kriyoterapi uygulamaları gibi geniş bir yelpazede cerrahi hizmet sunuyoruz. Acil durumlarda tecrübeli ekibimizle hızlı bir şekilde olaya müdahale edip gerekli tedaviyi uyguluyoruz.

Beslenme ve Diyet Danışmanlığı

Evcil dostlarımızın sağlıklı bir yaşam sürmesinin ön şartı sağlıklı beslenmeden geçtiğini düşünüyoruz. Bunun için öncelikli olarak doğru mama seçimi ve beslenme modelleri hakkında bilgilenmenizi sağlamak için danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Laboratuvar Hizmetleri

Evcil dostlarımızın teşhis ve tedavilerinin doğru bir şekilde yapılabilmesi için her türlü kan tahlilleri (biyokimya), hemogram (kan sayımı), virolojik testler ve endokrinolojik.

Aşılama ve Koruyucu Bakım

Evcil hayvanınızın bulaşıcı hastalıklara karşı korunmasını ve genel sağlığının korunmasını sağlamak için kapsamlı aşılama ve koruyucu sağlık hizmetleri sunuyoruz.

Diş Bakımı

Joiepet'te, evcil hayvanınızın ağız ve diş sağlığını korumak için kapsamlı diş bakımı ve tedavi hizmeti sunuyoruz.

 
× Merhaba. Ben Dilara. Nasıl yardımcı olabilirim?